Новини та статті

Акції Новини Статті Все

Як приготувати місо-суп вдома

Місо-суп - це традиційний японський суп на основі рибного бульйону даси і пасти місо, без якого не обходиться практично жодна трапеза, будь-то сніданок, обід або вечерю. Сьогодні ми розповімо про те, як приготувати традиційний японський місо-суп з морепродуктами, місо-пастою і бульйоном дасі в домашніх умовах.

Хоча існує величезна безліч рецептів цього супу, ми розглянемо найпростіший, до складу якого входить сир тофу, водорості вакаме і зеленf цибул. Пасту даси для приготування супу місо, як і інші інгредієнти, можна знайти або в звичайних супермаркетах, або в спеціалізованих магазинах східної кухні.

 

Отже, для приготування вам буде потрібно:

- 3 чашки бульйону даси (можна зробити швидкий бульйон, на основі порошку даси, можна приготувати даси і самостійно, без напівфабрикатів)

- 3 столові ложки місо (пасти місо відрізняються за своєю концентрації, так що при їх виборі орієнтуйтеся на свої смакові уподобання)

- 600-800 г сиру тофу

- 2 ч. л. сушених водоростей вакаме

- 1 зелена цибуля

Приготування:

1) Для початку приготуйте бульйон дасі. Найпростіший спосіб приготування такого бульйону - з порошку для бульйону даси. Для цього доведіть до кипіння 3 чашки води і додайте 1,5 ч.л. порошку для бульйону.

2) Одну столову ложку місо-пасти покладіть в ситечко і занурте ситечко в киплячий бульйон дасі, потім ретельно розчиніть пасту в бульйоні. Після того, як перша столова ложка розчиниться, повторіть процедуру з другою і третьою столовою ложкою місо-пасти.

3) Поріжте сир тофу невеликими кубиками і додайте їх в суп. Обережно перемішайте, щоб не пошкодити кубики сиру.

4) Замочіть на 10 хвилин сушені водорості вакаме і дайте їм добре настоятися

5) Наріжте зелену цибулю і покладіть порційно цибулю і вакаме в кожну піалу (всього 4 порції)

6) Варіть місо-суп на повільному вогні, поки він не прогріється, але уникайте довгого варіння, оскільки від тривалого варіння місо-паста втратить свій смак.

Смачного! :)