Новини та статті

Акції Новини Статті Все

Проект допомоги дітям, які позбавлені батьківського піклування

Компанія  "Доставка Pizza 33/Sushi 33" та Eda.ua з допомогою Української біржі благодійності запускає унікальний проект "Нагодуй дітей", спрямований на збір коштів для надання піци на суму 12 000 гривень центру Місто щасливих дітей, де живуть діти, які позбавлені батьківського піклування.

Ми вважаємо, що подарувати можливість спробувати такі звичні для нас, і такі нестандартні для діток, позбавлених опіки та піклування, страви – це крута ідея.

"Доставка Pizza 33/Sushi 33" надасть необхідну кількість порцій піци на зібрану суму та сервіс Eda.ua доставить дітям цей великий приємний подарунок.
Приєднатися до акції та зробити діток щасливішими можна тут: ubb.org.ua/project/3994

Центр "Місто щасливих дітей" допомагає знедоленим дітям з 2007 року. У Центрі такі дітки знаходять притулок і захист від батьків-алкоголіків, батьків-наркоманів. Це діти, які пережили занадто багато – насильство, голод, вони були кинуті власними мамою і татом, у когось з них померли близькі і вони просто нікому не потрібні. У Центрі діток забезпечують необхідним – одягом, харчуванням, медичною допомогою. Тут починається психологічна реабілітація – "порятунок" діток після всього того, що їм довелося побачити і пережити. І це найскладніше – адже внутрішні рани малюка лікувати важче, ніж рани на тілі.

Завдання нашого проекту - ubb.org.ua/project/3994 - подарувати діткам таку буденну радість, як веселий пікнік з піцою та усмішками! Ми дуже хочемо, щоб у діточок було справжне дитинсво, в цьому житті їх позбавили такої важливої батьківської любові, так давайте разом подаруємо діткам відчуття справжнього дитинства!