Новини та статті

Акції Новини Статті Все

Історія виникнення піци

Складно знайти людину, яка не знає про найпопулярнішу в Італії страву, адже це так зручно, після тяжкого трудового дня не стояти біля плити, займаючись приготуванням вечері, а зателефонувати в службу доставки пицци на дім і присісти відпочити перед телевізором з шматочком смачної, улюбленої страви.

Історія піци

За тривалістю, історію піци можна порівняти з історією людства. Випічка коржів з начинкою поклала початок улюбленої всіма піци. Але всетаки перші передумови до появи піци можна побачити у Стародавніх Греков, які вперше стали запікати великий, круглий і плоский хліб, який вони щедро мастили маслом, приправляли спеціями, травами і всілякими стравами. У ті далекі часи томати ще не були відкриті, або що більше можливо, просто не використовувалися в кулінарії.


Італійська піца

Піца довгий час вважалася їжею бідняків. Так, після появи помідорів, які вважалися спочатку отруйними, вони потрапляли на стіл біднякам, які стали їх додавати в різні страви.
У Неаполі новий овоч вирішили використовувати як начинку. Оливковою олією змащується тонка коржик, наповнюється начинкою, зверху укладаються помідори і все запікається на дровах. Блюдо стало популярним серед неаполітанських моряків, ремісників і селян.
У 17 столітті з'являються спеціальні майстри "pizzaioli" і перші піцерії.
 Але не тільки бідні люди любили покуштувати улюблені страва на столі, Марія-Кароліна, яка є дружиною короля Неаполя Фердинанда IV, так до неї звикла, що змусила у своїй резиденції поставити спеціальну піч, в якій повинна готуватися піца як частування для гостей.
Розповідають, що, здійснюючи в 1889 р поїздку по країні королева Маргарита, супроводжуючи свого чоловіка Умберто I прибула в Неаполь. Там її так вразило безліч людей, із задоволенням поїдають якісь коржики, що вона захотіла спробувати. Приготувати замовлення запросили відомого пиццайоли Рафаелле Еспозіто. Бажаючи догодити її величності, майстер виготовив три страви з різною начинкою. Одна з них із червоними помідорами, сиром моцарелла (білого кольору), зеленим базиліком, нагадує своїм забарвленням італійський прапор, сподобалася королеві. В результаті Рафаелло отримав королівське лист подяки, а в світ прийшла вишукана італійська "Маргарита". Хоча є люди які стверджують, що це чергова легенда про улюблений кулінарний шедевр.


Поширення піци у світі

На початку 20 століття в Нью-Йорку відкривається перша піцерія, але максимальну популярність вона отримала тільки після Другої світової війни.
В Америці з'являється піца з високими краями і великою кількістю начинки, а в Японії великим попитом користується посипана стружкою з тунця. Кожна країна привносить щось своє, збільшуючи і без того величезна кількість рецептів. Щоб піца з тонкого тесту зберігала свої національні риси, урядом Італії був введений спеціальний знак якості приготування - D.O.C., в якому обумовлюють способи приготування тіста, а випікання можливе виключно на дровах.
Тому спробувати правильно приготовану італійську піцу вийти тільки в добре обладнаній піцерії.