Новини та статті

Акції Новини Статті Все

Тільки відбірні новинки

      Знаменитий шеф-повар ресторану El Bulli, що розташований на мальовничому узбережжі Коста-Брава, Ferran Adrià i Acosta полюбляв говорити: “Щоб страва була смачною, потрібно вміти грати з інгредієнтами. І, звичайно, в процесі приготування важливі креативність і новизна.”

      Тренди 2017 року в Sushi33.

      Завдяки командній роботі колективу Sushi33, на сайті з’явився новий розділ Fun-menu. Чому така назва? Чому такий розділ? Все починається з ідеї. В один прекрасний день, ми усвідомили, що наші талановиті бренд-шефи можуть запропонувати розробку трендових, екслюзивних, креативних новинок, яких практично не зустрінеш у столиці. У зв’язку з цим, ми й впроваджуємо новий розділ сайту. Напрям, який показує всю креативну майстерність нашого дружнього колективу, новий етап розвитку компанії.

      Уже зараз, всі бажаючі можуть насолоджуватися нашими новинками – чорними ролами. На вибір доступні – чорний рол з масляною рибою, чорний рол с лососем спайс та чорний рол з креветкою та гуакамоле. Чорні роли – це як промінчик весняного сонця після лютневих морозів: свіжі, соковиті, насичені – обережно, можна закохатися!

      Також, варто відзначити хедлайнерів Sushi33 – буріто-роли, які протягом 2-х років завоювали серця наших постійних клієнтів. Що є чудовим вибором для формату street food.

      Звісно це не все, у нас уже розроблені новинки для розділу Fun-menu, які ми будемо поступово анонсувати. Впевнені, ми зможемо приємно здивувати як постійних клієнтів, так і нових гурманів ексклюзивної їжі.