Новини та статті

Акції Новини Статті Все

15 березня: Всесвітній день захисту прав споживачів

Щорічно, починаючи з 1994 року, 15 березня відзначається Всесвітній день прав споживачів, що проводиться під егідою Організації Об'єднаних Націй.

Вперше зафіксували 15 березня 1983 року, коли він був закріплений в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів. І з тих пір проводиться щорічно, причому заходи Дня щороку присвячені певній темі, яка визначається Всесвітньою організацією спілок споживачів.

Всесвітня організація союзів споживачів (Consumer International, CI) - це незалежна некомерційна організація, яка веде свою історію з 1961 року і об'єднує більше 180 громадських і державних організацій, що займаються проблемами захисту прав споживачів з 72 країн. Вона захищає інтереси споживачів усього світу, сприяє розвитку громадського споживчого руху та системи захисту прав споживачів в цілому. Представляє інтереси споживачів в ЮНЕСКО, структурах ООН, в ряді інших міжнародних організацій економічної і соціальної спрямованості, а також надає допомогу своїм членам в навчанні фахівців, забезпеченні інформації у сфері захисту прав споживачів.


Щороку 15 березня міжнародна громадськість відзначає Всесвітній день захисту прав споживачів (World Consumer Rights Day), проведення якого рішенням ООН приурочено до річниці виступу президента США Джона Ф. Кеннеді (John F Kennedy) в Конгресі в 1962 році. Тоді у виступі президента були сформульовані чотири основних права споживача: - право на безпеку, - право на інформацію, - право на вибір і - право бути почутим. Пізніше до них додалися ще чотири: - право на відшкодування шкоди, - право на споживчу освіту, - право на задоволення базових потреб і - право на здорове навколишнє середовище.

 

Наша компанія дбає про своїх клієнтів: працює окремий відділ, який дбає про якість сервісу, продукції, і кожного дня ми намагаємось бути кращими, ніж вчора.