Новини та статті

Акції Новини Статті Все

Японська кухня - це особливий підхід до приготування і вживання їжі

Японська кухня завжди відрізнялася від інших кухень світу своєю екзотичністю, численними стародавніми традиціями, незрозумілими і незвичними для європейців ритуалами, пов'язаними з прийомом їжі. Але від цього вона ще більше вабила і привертала до себе. З тих пір, як Японія перестала бути закритою державою, її споконвічні традиції та звичаї стали доступними для ознайомлення й інших народам і культурам. Якщо говорити про їжу і відношенню японців до прийому їжі, то воно сильно відрізняється від нашого. У Японії до страв і трапезі взагалі ставляться по-особливому, з належною повагою. Також сильно відрізняється подача страв і сервірування столу.

Сьогодні замовити суші і покуштувати їх можна в багатьох ресторанах Києва. Але коли європеєць вперше потрапить в японський ресторан і йому приносять замовлену страву, він відразу стикається з питанням - як же це блюдо їсти? Адже до різних роллів, суші, локшині і інших страв не подаються вилки і ножі. Замість них подають бамбукові палички для других страв і закусок, а також широку, але мілку ложку для перших. З першого разу навряд чи у когось вийде правильно взяти палички в руки та з’їсти з їх допомогою хоча б пару шматочків, щоб не впустити.

Як правильно тримати японські палички в руці?

Але якщо розібратися в технології їх тримання і трохи попрактикуватися, то у Вас вийде ні трохи не гірше, ніж у корінних японців. Для того, щоб їсти японськими паличками було так само зручно, як і звичної нам виделкою, потрібно правильно розташувати їх у руці. Для початку роз'єднаєте подані Вам палички. Потім візьміть одну з них і покладіть її кінець між великим і вказівним пальцем так, щоб загострена її частина впиралася у внутрішню сторону безіменного пальця. Ця паличка повинна залишатися нерухомою протягом всієї трапези. Вона служить опорою і повинна міцно лежати в руці. Потім візьміть другу паличку великим, вказівним і середнім пальцем так, наче Ви тримаєте ручку або олівець. Таким чином верхня паличка у Вас вийде робочою - нею Ви легко зможете взяти суші, вмочити їх у соєвий соус і спокійно донести до рота не впустивши.

Для японців японські палички - щось більше, ніж просто столовий прилад

Японські бамбукові палички для суші роблять з різних матеріалів. Вони можуть бути з дерева, кістки, пластика. Традиційними вважаються саме дерев'яні палички. Вони дуже легкі, практично не відчуваються в руці, тому ними зручно їсти. Для надання їм красивого і незвичайного виду, палички часто прикрашали розписом, візерунками, розфарбовували в різні кольори і навіть покривали емаллю і позолотою. У стародавній Японії палички для їжі вважалися суто особистим предметом, яким могла користуватися тільки одна людина, і називали їх "хасі". Їх не можна було передавати у користування іншим людям. А коли чекали гостей, стіл сервірували одноразовими паличками, які потім викидалися. Саме тому їх ніколи не виготовляли з довговічних металів. З цієї ж причини в сучасних японських ресторанах і суші-барах подають одноразові дерев'яні палички.

Правила використання паличок

Крім того, що потрібно навчитися правильно тримати японські палички для суші, потрібно ще й правильно ними користуватися. Так, наприклад, не можна наколювати на них їжу. Слід акуратно і не поспішаючи брати шматочок їжі двома кінцями паличок. Також не прийнято відкушувати шматочок від взятої їжі, слід класти його в рот цілком. Щоб не виглядати смішно з набитим ротом, потрібно заздалегідь брати невеликий шматочок, який Ви зможете прожувати за один раз. Палички спеціально зроблені такого розміру, щоб утримувати лише невелику порцію їжі. Ще одне правило користування японськими паличками, говорить про те, що не можна тримати палички затиснутими в кулаку або розмахувати ними. Слід тримати їх поблизу себе, а гострі кінці намагатися тримати опущеними вниз. Виконуючи ці прості правила і наловчившись тримати японські палички в руці, Ви завжди будете почувати себе впевнено у будь-якому азіатському ресторані або в компанії друзів, якщо захочете замовити суші додому.